Yazılımın Satış Bilgisi

  Lisa turizm özel kodlanan scriptimiz admin panelli, 5 dil google translate destekli, mobil uyumlu, rezervasyon sistemli, özel plaka sistemli airport scriptimiz satışa çıkarılmıştır.

   

  16 Kullanıcı bu ürünü satın aldı.

 • ERMAN koza

  ERMAN koza

  23/01/2024 17:43

  Gayet memnunum tavsıye ederım

 • BAKI CAN

  BAKI CAN

  15/06/2023 17:55

  basarılı havaalnı transfercılere tavsıye ederım

 • ADEM TEKE

  ADEM TEKE

  05/01/2024 14:21

  Musterıme kurdum gayet memnunlar firma değerlendirme anketi üzerine yazıyorum teşekkürler

 • Ferit Yonca

  Ferit Yonca

  01/02/2024 11:43

  Aldım kurulumda sorun yasadım ücretsiz demistiniz ama 100 tl fazla fiyat ile kurulumu yaptılar hızlı dönüş oldu sagolun 100 tl helal olsun

Tüm yazılımlarımız açık kaynak olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Evet, scriptlerimiz tamamen açık kaynak kodludur, birden fazla siteye kurulum yapabilirsiniz.

Scriptlerimiz açık kaynak kodludur, istediğiniz kadar domain değişikliği yapabilirsiniz.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız açık kaynak olduğu için dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

3842

Toplam Üye

214

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

97

Favori Ürün