Yazılımın Satış Bilgisi

  Dijital ürünlerinizin satışını yapabileceğiniz, web paketleri veya sanal dünya üzerinde satılacak ürünlerinizi online ödeme yöntemi entegreli şeklinde satışını yapabileceğiniz script türüdür.

  Demo İncele butonu, Admin incele butonu, kısaca web site temalarını satabileceğiniz bir scripttir.

  İnternette virüslü dosyaların yayılması ve kullanıcıların web paketlerinin çalınması üzerinde orjinal dosyaları sizlerle 2200 TL olarak paylaşıyoruz.

  19 Kullanıcı bu ürünü satın aldı.

 • Şahin Köprülü

  Şahin Köprülü

  28/04/2024 19:33

  Firma ismi vermim bu tutarla aşağı yukarı aynıydı içerisinde takip kodu vardı sakın ama sakın alacağınız ürünlerin site geçmişine bakın baronbilisim forever

 • Emre önal

  Emre önal

  19/02/2024 16:33

  gayet başarılı bedava scleri topladım bunu alıp koydum içine akmasada damlıyor :)))

 • Yusuf İnanç

  Yusuf İnanç

  21/04/2024 13:59

  Benim gibi detaycı birise son derece sabırla yardımcı oldular kurulumu 2 kere benim yüzümden yaptılar helal olsun içimden gelerek yazıyorum firmanın ricası yoktur kendim yazıyorum adamsınız :D

 • Ahmet Dursun

  Ahmet Dursun

  14/05/2023 21:31

  Ben wordpres temalarımı satışını yapmak için aldım cüzi miktarda ek gelirler elde ediyorum gercekten dedikleri gibi ilk önce temalarım çalındı ınternette buradan aldım artık hiç bir sorun yok elinize emeğinize sağlık

Tüm yazılımlarımız açık kaynak olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Evet, scriptlerimiz tamamen açık kaynak kodludur, birden fazla siteye kurulum yapabilirsiniz.

Scriptlerimiz açık kaynak kodludur, istediğiniz kadar domain değişikliği yapabilirsiniz.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız açık kaynak olduğu için dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

3842

Toplam Üye

214

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

97

Favori Ürün