Yazılımın Satış Bilgisi

  PHP 7.4 ile kodlanmıştır.

  Script epinscript iştiraki ile kurulmuş olup dosyanın el altından ucuz ve virüslü yayılması üzerine orjinal dosyaların firmamız tarafından uygun fiyata verilmesi ön görülmüştür.

  admin panelli, online ödeme modüllü e-pin satış scriptidir.

  Dosya orjinal dosya kaynaklarıdır.

   

  32 Kullanıcı bu ürünü satın aldı.

  Diğer epin scriptlerimizi incelemek için BURAYA TIKLAYIN.

 • Feridun Asmacı

  Feridun Asmacı

  21/12/2023 23:11

  Fiyatına göre cok kullanıslı script tavsıye ederım

 • Necmet Gülbaş

  Necmet Gülbaş

  29/04/2021 15:53

  3. epin scriptim bu hep virüslüydü burası gayet başarılı ve orjinal dosyalar aldım daha uygunu yok kesinlikle tavsiye ederim sorunsuz güvenilir anında destek saglıyolar

 • ComaBriga

  ComaBriga

  14/01/2024 11:21

  Internette daha uygununu bulamadım aynısını ücretsiz buldum oda full virüslü çıktı bakiye felan calındı baronbilisimi tavsiye ederim gayet memnunum

Tüm yazılımlarımız açık kaynak olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Evet, scriptlerimiz tamamen açık kaynak kodludur, birden fazla siteye kurulum yapabilirsiniz.

Scriptlerimiz açık kaynak kodludur, istediğiniz kadar domain değişikliği yapabilirsiniz.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız açık kaynak olduğu için dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

     
3842

Toplam Üye

214

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

97

Favori Ürün