Yazılımın Satış Bilgisi

  2023 yılında bir müşterimiz tarafından veritabanı bozuk ve fonksiyon dosyaları bozuk halde iledildi, normal piyasa değeri 25.000 tl olan bu scriptimizi sorunsuz hale getirip 5000 TL + KDV şeklinde satışa çıkarmış bulunmaktayız.

  E-ticaret üzerinde aklınıza gelebilecek herşey bu e-ticaret paketinde entegrelidir. Geliştirilmesi tamamlandıktan sonra en ufak bir şikayet alınmamıştır.

  14 Kullanıcı bu ürünü satın aldı.

 • Remzi Çarmen

  Remzi Çarmen

  12/08/2024 13:54

  her sektöre göre uyarlanıyor kategorilendirmesi var tavsiye ederim

 • Ferit Şevin

  Ferit Şevin

  18/04/2023 19:22

  Başarılı script piyasa değeri çok pahalı burada açık kaynak ve tek seferlik ödeme ben aldıgımda burada dahada ucuzdu şimdi biraz zam gelmiş ama hakediyorlar

 • Saltuk karacam

  Saltuk karacam

  11/12/2023 18:23

  İç çamaşır magazam için aldım gayet memnunum firmanın ricası üzerine yazıyorum

Tüm yazılımlarımız açık kaynak olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Evet, scriptlerimiz tamamen açık kaynak kodludur, birden fazla siteye kurulum yapabilirsiniz.

Scriptlerimiz açık kaynak kodludur, istediğiniz kadar domain değişikliği yapabilirsiniz.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız açık kaynak olduğu için dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

3842

Toplam Üye

214

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

97

Favori Ürün