Yazılımın Satış Bilgisi

  Kendin tasarla sipariş ver sistemli, ödeme yöntemli e-ticaret baskı scripti her sektöre göre kolayca yönetici panelinden uyarlanabilir yapısı ile gücünüze güç katacaksınız.

  Ürünün fiyatı tek seferliktir, müşteri kitlemiz bu scriptten oldukça memnun.

   

 • Anıl Albay

  Anıl Albay

  15/07/2023 21:16

  gayet memnunum tavsıye ederm baran kardesım sonuna kadar ılgılenıyor

 • Ahmet çekmez

  Ahmet çekmez

  26/04/2024 21:16

  tek seferlık ödeme olayı harıka baskaları aylık satıyor bu paraya şiddetle tavsiye ederim 8 aydır kullanıyom

 • Aykut sezen

  Aykut sezen

  11/12/2023 12:16

  Merhaba, gayet güzel ve kullanışlı, ayrıca ilgili ve sattıkları ürünün arkasında bir ekip var, memnunum, teşekkürler... firmanın ricası ustune yazıyrm

 • Nesim Çiftçi

  Nesim Çiftçi

  10/11/2022 01:23

  Gayet memnunum tavsiye ederm

 • Ercan Kurtan

  Ercan Kurtan

  21/03/2023 02:16

  Yazılımı aldık çok memnun olduk teknik destek aşamasında ise her sorunumuzla 10-15 dk içinde ilgileniyorlar çok teşekkürler.

Tüm yazılımlarımız açık kaynak olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Evet, scriptlerimiz tamamen açık kaynak kodludur, birden fazla siteye kurulum yapabilirsiniz.

Scriptlerimiz açık kaynak kodludur, istediğiniz kadar domain değişikliği yapabilirsiniz.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız açık kaynak olduğu için dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

3842

Toplam Üye

214

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

97

Favori Ürün