Yazılımın Satış Bilgisi

 • ecevit

  ecevit

  21/03/2023 02:40

  bir tek haritayı nasıl güncelleyeceğim onu yapamadım onun harıcında herseyı cok kolay yönetiliyor

 • gızmodaks / ÇÖZÜLDÜ

  gızmodaks / ÇÖZÜLDÜ

  15/06/2022 02:26

  kredı kartıyla odemede sorun var

Yorum Yaz

 • Kemahiye0524

  Kemahiye0524

  13/01/2024 16:05

  Admin paneli harika istedigin görseli ekleyip cıkarabiliyorsun siteye gelen ziyaretciyi google analitik olmadan görebiliyorsun kesinlikle tavsiye ederim

 • Hakkı Kesende

  Hakkı Kesende

  11/05/2021 12:31

  ben bunu aldım fakat ana sayfadaki ekran boyutu kaç olmalı bazıları net olmuyor boyutunu öğrenirsem net olur yardımcı olursanız sevinirm

 • thacanozturk

  thacanozturk

  21/03/2023 02:05

  Ben aldıgım zmn .com yoktu bosuna mı .com a fazla para verdık simdi .com ücretsiz olmus

 • Erdem

  Erdem

  20/03/2020 14:04

  güzel sc kendı sslsı var

Tüm yazılımlarımız açık kaynak olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Evet, scriptlerimiz tamamen açık kaynak kodludur, birden fazla siteye kurulum yapabilirsiniz.

Scriptlerimiz açık kaynak kodludur, istediğiniz kadar domain değişikliği yapabilirsiniz.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız açık kaynak olduğu için dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

3842

Toplam Üye

214

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

97

Favori Ürün