Yazılımın Satış Bilgisi

    Muhasebe yazılımı, gelir gider kaydı, oran hesaplama, ,

    Program, kullanımı kolay arayüzü sayesinde işletmenizin finansal durumunu anlık olarak takip etmenize olanak tanır. Ayrıca, farklı raporlama seçenekleri ile işletmenizin gelir-gider durumunu detaylı bir şekilde analiz etmenizi sağlar. Diğer özellikleri arasında banka hesaplarından doğrudan bağlantı, stok yönetimi, müşteri takibi, tedarikçi takibi, vergi hesaplamaları ve raporlama yer alır. işletmenizin muhasebe işlemlerini hızlı, kolay ve doğru bir şekilde yapmanızı sağlayarak işletme süreçlerinizi optimize etmenize yardımcı olur.

    Piyasada aylık olarak satılan bu scripti türümüzü tek seferlik ve açık kaynak olarak 4999 + KDV olarak satışa çıkarmış bulunmaktayız, 40'dan fazla başarılı satışını gerçekleştirdiğimiz bu scriptimiz muhasebecilerin tek seferlik ödeyip bu sorundan kurtulduğu türdür.

    Aylık ödemeye son, tek sefer ödeyip gücünüze güç katın.

    48 Kullanıcı bu ürünü satın aldı.

Tüm yazılımlarımız açık kaynak olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Evet, scriptlerimiz tamamen açık kaynak kodludur, birden fazla siteye kurulum yapabilirsiniz.

Scriptlerimiz açık kaynak kodludur, istediğiniz kadar domain değişikliği yapabilirsiniz.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız açık kaynak olduğu için dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

3842

Toplam Üye

214

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

97

Favori Ürün