PHP Tek Ürün Tüm Siteler Tek Panelde (Özel Yaprak Site) v1

 • Anasayfa
 • /
 • PHP Tek Ürün Tüm Siteler Tek Panelde (Özel Yaprak Site) v1


Ürün Satış Bilgisi

  TÜM SİTELERİNİZİN SİPARİŞLERİ TEK PANELDE!
  - Sınırsız ürün ekle
  - Sınırsız görsel ve video ekle
  - Sınırsız siteye kur ve sitenin siparişlerini tek panelden kontrol et
  Sistemsel her türlü sorunda ömür boyu destek vardır.

  -Paytr ve İyzico ödeme yöntemi

  -Siparişler tek sayfa'da.

  SİSTEM TAMAMI İLE AÇIK KAYNAKLI OLARAK 499 TL KDV dahil 'dir.

  66 Kullanıcı bu ürünü satın aldı.

Yorum Yaz

 • Serpa

  Serpa

  23/08/2023 18:11

  Excelleme olsaydı iyimiş tek ücret ödedim 3 siteme ekledim

 • Vekilince

  Vekilince

  21/08/2023 14:15

  Aldım kullanıslı

 • NergizKhan

  NergizKhan

  11/07/2023 12:15

  güzel sc

 • ProEvet

  ProEvet

  01/08/2023 18:11

  Tek yaprak site mantığı süper resimleri yüklüyorum direk site değişiyor gelen siparislerde panelde tek sayfada tavsiye ederim aldım 2 aydır kullanıyorum

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

               
3642

Toplam Üye

116

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

97

Favori Ürün