Yazılımın Satış Bilgisi

  Sahibinden tarzı benzetilmiş ilan scriptimizdir, piyasada virüslü ve exploit açıklısının yayılması üzerine normalde 15.000 tl sattığımız bu scriptimizin orjinal fileslerini 4000 TL olarak satışa çıkardık.

  Gelişmiş yönetici paneli, doping sistemi ile reklam alanı satabilir, vitrin alanları satabilir kar marjınızı yükseltebilirsiniz.

  11 Kullanıcı bu ürünü satın aldı.

 • Soner kabataş

  Soner kabataş

  19/04/2024 12:51

  tek kelımeyle mükkkk ötesi özel istekleriniz karşılığında ekstra ücret alıyorlar ama hiç sorun degil tavsiye edermm

 • Serseri Genç

  Serseri Genç

  11/04/2024 16:22

  Hosting hediye ettiler sagolsunlar baronbılısım bi baska

 • Musto Çamgaz

  Musto Çamgaz

  21/05/2024 12:37

  gayet memnunum doping bölümünde ufak bir sorun vardı hemen fixlediler ilgieniyorlar teşekkürler

Tüm yazılımlarımız açık kaynak olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Evet, scriptlerimiz tamamen açık kaynak kodludur, birden fazla siteye kurulum yapabilirsiniz.

Scriptlerimiz açık kaynak kodludur, istediğiniz kadar domain değişikliği yapabilirsiniz.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız açık kaynak olduğu için dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

3842

Toplam Üye

214

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

97

Favori Ürün