Ürün Satış Bilgisi

  Bu script 2021 yılında bizlere bir müşterimiz tarafından hatalı ve virüslü olarak düzeltilmesi adına iletildi.

  Shell ve exploit açıklarını temizleyip 2021 yılından beri onlarca müşterimize satışını gerçekleştirdik, kimseden hiç bir şikayet almadık, en güncel ve temiz dosyaları bunlardır internet üzerinde başı ağrıyanlar hep bizi tercih ettiler, teşekkürler.

  İstediğiniz sosyal medya kategorisini ekleyebilir, istediğiniz apiyi kurabilir veya çekebilirsiniz.

  Online ödeme yöntemli sosyal medya ürün satış scripti.

  22 Kullanıcı bu ürün satın aldı.

Yorum Yaz

 • ArifBozagar

  ArifBozagar

  19/01/2024 12:31

  Benim ufak şikayetim olacak ben bunu aldım dosya iyi hoş güzel tertemiz ama +KDV olayı nereden baksan 100 110 tl oynatıyor banka hesabınıza yaptığımda neden oynatıyor bana bir hosting hediye etmelisiniz....

 • sarphenSEO

  sarphenSEO

  13/02/2024 19:11

  2021 yılında dosyayı ileten benim wmaracindan bilen bilir elime geldiğinde dosya temiz gibi duruyordu ama kurunca herşeyi farkettim baran kardesıme ilettim sagolsun bütün acıklarını temizledi bugün bile bazı formlarda bu scripti görüyorum milletin verilerini çalıyorlar alacaksanız burdan alın 2021den beri hiç bir sorun yaşamadım kendisinin ricası üzerine yorum yapıyorum bol çalışmalar

 • Rezzap Yavser

  Rezzap Yavser

  30/11/2023 02:13

  Denk geldigim icin soyluyorum bu scriptle alakasi yok ama bende internette buldugum bi dosyayı bu firmaya iletiyorum ücreti karsiliginda virusleri temizlediler benım rızamıda aldılar guncel versıyonunu satısa cıkarabılırmıyız dıye bende tabi dedim dosyaları gercekten temız oluyo bu fırmanın

 • Mert Özartaç

  Mert Özartaç

  22/06/2023 11:14

  Adamlar doğruyu söylüyor aynısını ben beleşe kurdum paytr bakiyemi bile çaldılar az bişey parana kıy temiz halini al o günden beri ara ara baronbilisime girip yeni scriptlere bakıyorum

Tüm yazılımlarımız açık kaynak olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Evet, scriptlerimiz tamamen açık kaynak kodludur, birden fazla siteye kurulum yapabilirsiniz.

Scriptlerimiz açık kaynak kodludur, istediğiniz kadar domain değişikliği yapabilirsiniz.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız açık kaynak olduğu için dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

3842

Toplam Üye

214

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

97

Favori Ürün