Ürün Satış Bilgisi

  Bu script bizim bünyemiz tarafından kodlanmamıştır, Güncel orjinal ve virüssüz dosyaları bunlardır.

  İnternette virüslü dosyanın yayılması ve kullanıcıların bakiyeleri çalınması üzerine orjinal dosyalarını geliştirip uygun fiyata satışa çıkardık.

  2020 yılından itibaren, en ufak bir şikayet almadığımız bu scriptimizi geliştirip plus sürümü haline getirdik, tek tıkla verileri api olarak çekebilir oturduğunuz yerden kar marjınızı arttırabilirsiniz.

  Her ülkeye, her bölgeye göre sms kategorileri oluşturulabilir, online ödeme yöntemi entegreli.

  41 Kullanıcı bu ürünü satın aldı.

Yorum Yaz

 • Recep Tanıkay

  Recep Tanıkay

  16/05/2024 18:12

  6.5 aydır kullanıyorum firmanın isteği üzerine yazıyorum ref kef kesinlikle sonuna kadar olurum Bakiye yansımıyordu hemen canlı destek yazdım ilgilendiler işinin ehli adamlar tavsiye ederim

 • BonepartMaker

  BonepartMaker

  11/05/2024 14:05

  Zamanına burada bu script 800 tl'ydi 800 vermeyi tercih etmeyip gidip beleşe aradım buldum içerideki bütün smsleri çaldılar allahsız kitapsızlar Yalan olmasın sanırım geçen sene şubatta buradan aldım 1200 tl'e o günden beri soırun yaşamıyorum tavsiye ederim firmanın ricası üzerine yazıyorum.

 • Tolgahan Dnçer

  Tolgahan Dnçer

  25/12/2023 12:23

  Burdan alıp wmaracıda 2 katına satıyorum olası bir durumda ben degıl onlar ıglılenıyor takipteyım sıtenızı basarılar

 • SMSBurhan

  SMSBurhan

  04/05/2024 19:12

  Fiyatına göre çok kapsamlı bu ise baslayacaklar icin onerebılırım aşırı maliyete gerk yok

Tüm yazılımlarımız açık kaynak olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Evet, scriptlerimiz tamamen açık kaynak kodludur, birden fazla siteye kurulum yapabilirsiniz.

Scriptlerimiz açık kaynak kodludur, istediğiniz kadar domain değişikliği yapabilirsiniz.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız açık kaynak olduğu için dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

3842

Toplam Üye

214

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

97

Favori Ürün