Ürün Satış Bilgisi

  Tamamen mobil uyumlu, admin panelli, özel sipariş sistemli

  Villa rental için özel kodlanan bu sistemimiz, BaronBilişim tarafından %70 uygun fiyatına satışa çıkarılmıştır.

  Çoklu dil desteği, özel bildirim sistemli bu script bazı kötü niyetli kullanıcıların warez olarak yayması ve içine sheell virüsü eklemesi üzerine orjinal dosyalarını satışa çıkardığımızı bildirmek isteriz.

  26 Kullanıcı bu ürünü satın aldı.

Yorum Yaz

 • Sezer Haşim

  Sezer Haşim

  28/04/2024 22:36

  Başka sitede 10.000 tlye satıyorlar geçen sene aldım buradan firmanın ricası üzerine yazıyorum tek sefer ödedim önerebilirim

 • Baki güler

  Baki güler

  12/01/2024 15:25

  Bu script villacılar icin birebir ama kiralayacaklar icin tavsıye ederım ıstege ozel dılde eklenıyor

Tüm yazılımlarımız açık kaynak olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Evet, scriptlerimiz tamamen açık kaynak kodludur, birden fazla siteye kurulum yapabilirsiniz.

Scriptlerimiz açık kaynak kodludur, istediğiniz kadar domain değişikliği yapabilirsiniz.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız açık kaynak olduğu için dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

3842

Toplam Üye

214

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

97

Favori Ürün